Jak wykorzystać media społecznościowe w rozwoju biznesu – FaceBook

Kto dziś jeszcze nie słyszał o FaceBook a prowadzi lub zamierza prowadzić własny biznes, wcześniej lub później zainteresuje się jego możliwościami. FaceBook to nic innego jak serwis społecznościowy. Jego siła tkwi jednak w ludziach (użytkownikach), którzy tworzą ten portal. Będąc zarejestrowaną użytkowniczką możesz

tworzyć własne „sieci znajomych” i grupy tematyczne, w obszarze których możesz wymieniać się doświadczeniami, dzielić się wiedzą czy po prostu porozmawiać z innymi osobami, które mają podobne zainteresowania do Twoich.

Pewnie zadajesz sobie pytanie – Jaki związek ma portal społecznościowy z biznesem i jak właściwie taki portal może przyczynić się do jego rozwoju.

Odpowiedź jest prosta. Każdy biznes jest częścią systemu, w którym do prawidłowego funkcjonowania z jednej strony potrzebuje m.in. pracowników i informacji a z drugiej klientów. Zarówno jednych jak i drugich możesz znaleźć wśród użytkowników portalu.

To jeszcze nie koniec możliwości. Wiadomo, że prowadząc własną działalność czynisz pewne inwestycje – inwestycje czasowe lub finansowe. Cała sztuka polega na tym, aby Twoje inwestycje były opłacalne. Czyli przynosiły zysk, jaki zaplanujesz, abyś miała czas na to aby spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, abyś mogła zadbać o swoje zdrowie i wszystkie te rzeczy, które przychodzą Ci na myśl. FaceBook, jest narzędziem, które jeśli je dobrze wykorzystasz da Ci to wszystko – pozwoli na optymalne i efektywne wykorzystywanie Twoich zasobów.

Wiedza na temat tego jak założyć swoje konto na portalu, jak zapraszać znajomych, jak informować o ciekawych wydarzeniach i wiele innych czynności związanych z obsługą swojego konta jest ogólno dostępna. Prowadzone są kursy i szkolenia. Na rynku dostępna jest również literatura w języku polskim m.in. wydawnictwo Helion wydało pozycję Facebook. Daj się poznać

Ja ze swojej strony zapraszam Cię do zapoznania się z częścią materiałów pochodzących z mojego szkolenia – jak wykorzystać media społecznościowe w rozwoju biznesu.
Z tego fragmentu dowiesz się w jaki sposób możesz założyć swoje konto na FaceBook.

link-do-szkolenia-FaceBook

To, czy dzięki zdobytej wiedzy osiągniesz to co zaplanowałaś zależy tylko od Ciebie. Zaplanuj co chcesz osiągnąć, sprawdź czy to narzędzie przybliży Cię do osiągnięcia Twojego celu i jeśli tak – wykorzystaj je.

Co mogę dla Ciebie zrobić

pomogę zbudować stronę internetową i pokażę jak z niej korzystać

pomogę zbudować skuteczny plan marketingowy oraz pomogę w jego realizacji

będę wspierała w Twoich działaniach

pokażę Ci jak działają social media i jak możesz je wykorzystać na swoją korzyść

bedę dostarczała dodatkowych informacji, które mogą wzbogacić Twój pomysł na biznes

pokażę Ci jak można pracować, jednocześnie dobrze się bawiąc

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NAS? KLIKNIJ TUTAJ