O nas

Edyta Floras

Witaj

Nazywam się Edyta Floras i jestem właścicielką firmy NetAcademy.

W ramach swojej działalności wspieram trenerów i firmy szkoleniowe. Jak ? Prowadzę kursy i warsztaty w tematach:  marketing internetowy, pozycjonowanie i budowa stron www, e-marketing, wizerunek firmy w sieci, które mają niewątpliwy wpływ na sukces firmy. Poddaje również pomysły na ciekawe ćwiczenia, które można wykorzystać podczas różnego rodzaju szkoleń i warsztatów. Pokazuję jak można zastosować nowe technologie w nauczaniu (e-learning, webinar, warsztaty on-line)

Indywidualne konsultacje

Niektórzy zarzucają mi coaching, choć o certyfikacie jeszcze nie myślałam – po prostu podczas indywidualnego spotkania pytam, pytam i raz jeszcze pytam. Kiedy zachodzi taka potrzeba, pokazuję różnego rodzaju rozwiązania czyli jak np. wykorzystać Facebook w realizacji swojego celu, zwracam uwagę na to, od czego zacząć budowę strony www czy informuję z jakimi problemami w czasie prowadzenia firmy się spotkałam.

Podczas takiego indywidualnego spotkania, uczestniczki dochodzą do bardzo ciekawych rozwiązań i co ważniejsze, rozwiązań, które są dopasowane do ich działalności.

Spotkania i prelekcje

Czasami spotkacie mnie również na różnego rodzaju spotkaniach dla osób, które prowadzą lub  planują prowadzić własną działalność. Podczas takich spotkań dzielę się swoim doświadczeniem i wręcz prowokuję do tego, aby to uczestnicy pod moim okiem mogli wypracować najlepsze dla siebie rozwiązania

Niektóre spotkania :

  • Mała firma w internecie, czyli jak skutecznie promować się w sieci – spotkanie dla warszawskiego AIP
  • Jak nie prowadzić firmy – czyli jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów? – Kobieta Przedsiębiorcza
  • Zjedz tę żabę, czyli jak radzić sobie z realizacją dużych celów – warsztat w ramach spotkań Kobiety Przedsiębiorczej

Moje szkolenia i warsztaty

Czym jeszcze się zajmuję? Prowadzę szkolenia – głównie metodą warsztatową. Szkolenie jest dla mnie czymś więcej, niż jedynie spotkaniem na sali i wyłożenie wcześniej przygotowanego materiału. Każde szkolenie czy spotkanie to dla mnie:

  • po pierwsze – kontakt przed spotkanie, abym na podstawie otrzymanych informacji miała możliwość zmodyfikowania programu szkolenia pod kątem indywidualnych potrzeb lub przygotowania się do indywidualnej rozmowy,
  • po drugie – spotkanie na sali, gdzie pracujemy w sposób warsztatowy na konkretnych przykładach, korzystając z wiedzy i doświadczenia wszystkich uczestniczek spotkania
  • po trzecie –  organizacja czasu po szkoleniu, kiedy uczestnikom pojawiają się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.  Często jest tak, że bez dodatkowego wsparcia, cała energia wytworzona podczas  szkolenia ucieka i szkolenie staje się nieefektywne, czemu staram się zapobiegać.

Moje przygotowanie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET.  W maju 2011 ukończyłam kurs Trenerów on-line, prowadzony przez Martę Eichstaedt. Jako specjalista i pasjonat angażuje się w projekty mające na celu podniesienie świadomości przyszłych i obecnych trenerów oraz wskazuje im możliwości jakie niesie internet oraz edukacja zdalna (e-learning).

Jestem również współorganizatorka Wtorkowych Spotkań z E-Learningiem oraz projektu BiznesMarki (wsparcie lokalnego biznesu). Od 2007 roku  prowadzę własną firmę informatyczno-doradczą NetAcademy. W zakresie swojej działalności wspieram trenerów i konsultantów, a także firmy szkoleniowe w ich rozwoju.

Wsparcie – pierwsza linia

Piotr WróbelWe wszystkich działaniach wspiera mnie mój partner, który jednocześnie jest sprawcą wszystkich elementów graficznych z jakich korzystam – szablonów stron www, szablonów na stronie FaceBook, wizytówek oraz wszelkich innych materiałów promocyjnych. Od dłuższego czasu jest również głównym motorem jeśli chodzi o przygotowywanie stron www. Ja pozostałam w obszarze, gdzie szkolę jak z nich skorzystać.

Jeśli jesteś zainteresowana przygotowaniem dla siebie strony lub innych materiałów reklamowych, zapraszam na stronę Piotra. Razem stanowimy udany zespół, co w wyniku daje to, że w jednym miejscu masz możliwość skorzystania z usług, które mogą wesprzeć się w rozwoju Twojej firmy.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych trenerów i konsultantów, poważnie myślące o wzięciu losu w swoje ręce do kontaktu ze mną lub z Piotrem oraz do udziału w moich spotkaniach.

Co mogę dla Ciebie zrobić

pomogę zbudować stronę internetową i pokażę jak z niej korzystać

pomogę zbudować skuteczny plan marketingowy oraz pomogę w jego realizacji

będę wspierała w Twoich działaniach

pokażę Ci jak działają social media i jak możesz je wykorzystać na swoją korzyść

bedę dostarczała dodatkowych informacji, które mogą wzbogacić Twój pomysł na biznes

pokażę Ci jak można pracować, jednocześnie dobrze się bawiąc

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NAS? KLIKNIJ TUTAJ