Referencje

Internet jest świetnym narzędziem pod warunkiem, że nie damy się zwariować. 

Facebook jest przykładem takiego narzędzia internetowego, które może powodować zawroty głowy od nadmiaru zmarnowanego czasu.

Szkolenie, które przeszłam miało na celu nie tylko zmianę mojego wrogiego nastawienia do portali społecznościowych, ale także wskazanie na efektywne możliwości jego wykorzystania w biznesie.

Dzięki prezentacji „oswoiłam” się z tym narzędziem i już wiem, że nie tylko nie gryzie, ale także jestem w stanie bez zbytniej straty cennego czasu wykorzystać Facebooka do promocji oferty mojej firmy.

Edyta zadbała o to, abyśmy wszystkie otrzymały interesującą nas wiedzę. Szkolenie było prowadzone w sposób niezwykle rzeczowy, całość przedstawiała dużą wartość merytoryczną, na czym bardzo mi zależało.

Atmosfera była twórcza i jednocześnie sympatyczna – czułam się tak, jakbym znała Edytę od dawna. Ćwiczenia praktyczne, dyskusja, wspólne rozwiązywanie problemów – wyobrażam sobie, że tak właśnie powinno wyglądać szkolenie. Mam poczucie, że konstruktywnie spędziłam czas. Z pewnością wykorzystam pozyskaną wiedzę w swojej pracy.

Barbara Dziedzic
Dyrektor Generalny

 

 Zdjęcie Ewa Skibińska 

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Facebook w małej firmie”, prowadzonym przez Edytę Floras. Forma prowadzenia szkolenia była atrakcyjna – mała grupa pozwalała na dzielenie się doświadczeniami i dyskusję. Każda uczestniczka miała nieco inne oczekiwania wobec szkolenia.

Edyta zadbała o to, abyśmy wszystkie otrzymały interesującą nas wiedzę. Szkolenie było prowadzone w sposób niezwykle rzeczowy, całość przedstawiała dużą wartość merytoryczną, na czym bardzo mi zależało.

Atmosfera była twórcza i jednocześnie sympatyczna – czułam się tak, jakbym znała Edytę od dawna. Ćwiczenia praktyczne, dyskusja, wspólne rozwiązywanie problemów – wyobrażam sobie, że tak właśnie powinno wyglądać szkolenie. Mam poczucie, że konstruktywnie spędziłam czas. Z pewnością wykorzystam pozyskaną wiedzę w swojej pracy.

 

Ewa Skibińska
Konsultant Public RelationsChciałabym polecić Wam szkolenie z zakresu promocji swojej firmy za pośrednictwem FaceBook, prowadzone przez Edytę Floras z NetAcademy.
Podczas szkolenia dowiedziałam się wszystkiego, czego potrzebowałam, aby założyć FanPage dla swojej firmy oraz dowiedziałam się jak tą stroną zarządzać. Dowiedziałam się również jak swobodnie poruszać się po FB.
Edyta dała nam niezbędne narzędzia do pracy, przekazała nam rozwiązania na różne pojawiające problemy i wyjaśniła wszystkie nasze wątpliwości. 

Szkolenie odbyło się w bardzo kameralnej i przyjemnej atmosferze, bardziej na zasadzie pytanie-odpowiedzi niż jakaś czysta prezentacja teoretyczna.
Warto też wspominać o „serwisie po-sprzedażowym”, w formie wsparcia po szkoleniu, które dało mi poczucie bezpieczeństwa, że jeżeli coś jednak nie do końca zrozumiałam, to mam do kogo się zwrócić się o pomóc.

Jest to na pewno szkolenie dla wszystkich kobiet, które chcą istnieć, jako firma na FB, tworzyć własnego FanPage, i utrzymać regularny kontakt ze swoimi Fanami.

Timea Balajcza

Balajcza – Biuro Tłumaczeń Specjalisty cznaych
Według mnie najlepiej pracować nad swoimi wyzwaniami bezpośrednio. I tak własnie wsółpracuje sie z Edytą. Byłam juz na tak wielu kursach i warsztatach. Jesli z tej wiedzy cos sie przydało to na prawde tylko niewielki wycinek. Więc zamiast przerabiac całego excela, worda, facebooka, pozycjonowania czy jakikolwiek inny temat, lepiej jest nazwac to co jest do rozwiazania a Edyta sama podsunie ci z jakiego narzędzia i jakej jego części użyć a jesli chcesz zrobi to za Ciebie. 

Ewa Schiller
Szkoła Jogi – BenefitPotrzeba szkolenia się i chęć rozwijania mojej firmy zaprowadziła mnie na stronę NetAcademy skąd dotarłam na indywidualne konsultacje do Edyty Floras. Szybko okazało się, że nasze spotkanie to nie tylko zwykłe szkolenie, gdzie dowiadujesz się czegoś nowego, ale niesamowita szkoła twórczego myślenia. To nie sztuka „wyłożyć kawę na ławę”, podać gotowe rozwiązania, które zresztą często są teorią niesprawdzającą się w praktyce. Każda firma, osoba, sytuacja jest bowiem inna i potrzebuje indywidualnego podejścia. Edyta zadając proste pytania otwierała kolejne szufladki w mojej głowie, a rozwiązania, nowe pomysły i możliwości pojawiały się natychmiast. Na tego typu profesjonalnym szkoleniu jest się aktywnym twórcą strategii działania,
a nie biernym odbiorcą informacji. Spotkanie okazało się bardzo użyteczne i motywujące do kolejnych przedsięwzięć, dlatego wszystkim gorąco polecam NetAcademy!
 

Anna Chibowska
Salon Masażu i Kosmetyki – ChilloutMassageMogę z czystym sumieniem polecić usługi Edyty, jako trenera. Jest pasjonatką i wie o czym mówi, a to już połowa sukcesu. Reszta to jej dociekliwość i chęć porozumienia z nie zawsze łatwym kursantem :-) . Jeśli nie znajdzie rozwiązania problemu natychmiast, to można być pewnym, że będzie drążyć go do skutku, zawsze z humorem i fantazją. 


Magda Putowska
Projektowanie i aranżacja wnętrzByłam na szkoleniu dotyczącym prowadzenia własnej działalności gospodarczej.Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Edyty, ponieważ potrafiła w sposób konkretny i rzeczowy przekazać swoją wiedzę i udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Posługuje się prostym językiem, co mi bardzo odpowiada. Potrafi wsłuchać się w to co mówi do niej klient oraz wskazać odpowiednie narzędzia, które mogą pomóc we własnej dalszej pracy.
Spotkanie z Panią Edytą pomogło mi wreszcie skonkretyzować swoje cele oraz wzbudziło motywację i chęć do dalszego działania. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to wspaniałe spotkanie! 

Joanna Świątek
Studenckie Forum Business Centre Club


warsztaty-logoSzkolenie prowadzone przez trenera Edytę Floras z tematyki E-Biznesu w ramach projektu 6.2.2 „Przedsiębiorczość szansą dla kobiet”, było dla uczestniczek projektu odkrywcze, pomocne i inspirujące. Informacje przekazywane przez trenera były dla nas przystępne.
Wysoka kultura osobista prowadzącej wpłynęła na to, że atmosfera szkolenia była przyjazna i serdeczna.
 

Uczestniczki projektu:
– Monika Miszczuk
– Magdalena Makowska-Rechcińska
– Anna Jankowska


Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez firmę NetAcademy warsztatach na temat „Najczęściej popełnianych błędów podczas prowadzenia własnej działalności”. Przed warsztatami Pani Edyta dokładnie zbadała moje potrzeby, dzięki czemu spotkanie w 100% spełniło moje oczekiwania. Prowadząca okazała się aktywnie słuchającym fachowcem, który w sposób konkretny i rzeczowy potrafi przekazać swoją wiedzę. Pomimo, że niektóre z poruszanych tematów były skomplikowane i specjalistyczne, Pani Edyta w zrozumiały sposób wprowadziła mnie w dane zagadnienie. Dzięki Prowadzącej mogłam także inaczej spojrzeć na planowaną przeze mnie działalność. Pani Edyto dziękuję za wszystkie podpowiedzi i dodatkowy zastrzyk energii!! 

Magda Bartoszewicz


Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

Co mogę dla Ciebie zrobić

pomogę zbudować stronę internetową i pokażę jak z niej korzystać

pomogę zbudować skuteczny plan marketingowy oraz pomogę w jego realizacji

będę wspierała w Twoich działaniach

pokażę Ci jak działają social media i jak możesz je wykorzystać na swoją korzyść

bedę dostarczała dodatkowych informacji, które mogą wzbogacić Twój pomysł na biznes

pokażę Ci jak można pracować, jednocześnie dobrze się bawiąc

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NAS? KLIKNIJ TUTAJ